Claus Appenzeller *
(klagenfurt 1966 geb.) "Ohne Titel", revers monogrammiert, datiert X 90, Mischtechnik auf Leinen, 140 x 70 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Claus Appenzeller *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.04. - 06.05.2015 |